سیم بکسل آسانسوری

 

سیم بکسل آسانسور رده FC-6*19

سیم بکسل آسانسور ،سیم بکسل آسانسور از رده ۱۹*۶ با بافت سیل که بعنوان سیم بکسل هایی با مقاومت کششی بسیار بالا و محدوده کاربری وسیع معرفی می­شوند. این نوع از سیم بکسل بصورت مغزی کنفی FC fibre core  و نیز مغزی فولادیIWRC Independent wire rope core موجود می­باشد. نوع بافت و ساختار این سیم بکسل به شکلی است که مقاومت کششی  و مقاومت سایشی بیشتری را پوشش می­دهد بنحوی که در غیراینصورت می بایست از سیم بکسل ضخیم تری جهت اهداف بار برداری استفاده شود.

محدوده کاربردها : این سیم بکسل علاوه بر آسانسور در موارد زیر نیز قابل استفاده می­باشد:

۱- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت، حفاری بعنوان سیم بکسل حفاری drilling ropes

۲- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت، اسلینگ سیم بکسلWire rope slings

۳- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت، سیم بکسل جرثقیل  Crane rope

۴- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت ، سیم بکسل بالابر  Hoist rope

۵- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت، معادن شن و Sand, coring and swabbing lines

۶- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت ، میادین نفتی  Oil field

۷- سیم بکسل ۱۹*۶ جهت ، صنایع ماهیگیری  Fishing rope

سیم بکسل آسانسور رده FC-8*19S  , FC-8*19W

سیم بکسل ۱۹*۸ با بافت معمولی و سیل ( Seal) از رده سیم بکسل آسانسور محسوب می شود . در سیم بکسل آسانسور رده ۸*۱۹S+FC تعداد ۸ رشته سیم پیچیده شده به دور ۶ رشته مشابه خودش قرار گرفته است که سطح تماس بیشتری بین شیار قرقره و سیم بکسل ایجاد نموده و درنتیجه شرایط انتقال نیرو و فشار مطلوبتری را مهیا می سازد. همچنین قابلیت مقداری انعطاف در سطح مقطع سیم بکسل باعث می شود تا سیم براحتی بر روی شیار قرقره جا گیرد.

سیم بکسل آسانسور ۸ رشته ای ۸*۱۹ S+FC دارای سیم های نازکتر از سیم بکس۶ رشته ای۶*۱۹ FC است  و به همین دلیل دارای سختی کمتر و انعطاف پذیری و خمش بیشتر نسبت به آن می باشد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
اسلینگ بکسل پایتخت
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : سیم بکسل، جرثقیل برقی، اتصالات، بافت و پرس، زنجیر، جرثقیل دستی، تسمه، شگل، قلاب، وینچ، مگنت، پولیفت، سیم بکسل جورابی، جرثقیل برقی کیتو ژاپن، بست بکسل، جوراب کابل کشی
  • تلفن: 021-66762172
بروز رسانی 4 روز پیش